Co nowego

Zimno, grudzień a u nas gorące newsy !

Lubimy wstawać rano, żeby wdrożyć nowy, bardzo dobry plan ! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych obecnych i przyszłych Klientów stawiamy sprawę jasno: Hala zdjęciowa od grudnia daje się wynająć na godziny. Zrealizowanie produkcji w krótkim czasie i z niskim budżetem to wyzwanie, na które ruszamy z odsieczą oferując 300 zł /h. Rezerwuj halę już teraz pod nr. tel.: +48 501 501 391.

Studio Green Screen ponownie w ofercie !

Studio Green Screen to nasz AS w rękawie dla produkcji z małą scenografią. Idealne rozwiązanie do budowy planu na długie dni zdjęciowe. Wpadaj tam kiedy Ci pasuje, bo stawka godzinowa to tylko 100 zł/h lub zostań na dłużej i dopasuj budżet do swoich możliwości. Małe Studio z ogromnymi możliwościami. Rezerwuj już teraz pod nr. tel.: +48 501 501 391.

Career Day w Studio Panika !

Przedstawiamy się 🙂 Oto Julka, która grała w naszym filmie Cienema Adventure. Oto nasza ekipa, na którą Julka była skazana przez cały dzień. Wizyta w ramach akcji CAREER DAY udała się znakomicie. Julka pragnie zostać aktorką i już wie, że castingi to walka o przetrwanie, wie po co kręci się duble i jak wypowiadać szept sceniczny, żeby nie wkurzyć dźwiękowca. Przekonała się też, że najlepszy aktor, to cierpliwy aktor ! Make up, który nadawał się w sam raz na spotkanie z panikowymi „szczękami” oczarował nas wszystkich, a przede wszystkim naszą wierną Helenę.