Filmy

REKLAMA / INTERNET / TV
Krótka forma filmowa opowiadająca w nieszablonowy sposób o Twoim Biznesie. Ciekawym, intrygującym filmem zwrócimy uwagę Twojego klienta. Nie ma lepszego sposobu na zaistnienie w internecie i zwiększenie swoich zysków!

FILMY WIZERUNKOWE / KORPORACYJNE
Trwające od 2 do kilku minut filmy opowiadające historię Twojej marki, przemycające misję firmy, pokazujące Twoje doświadczenie. To świetny sposób na wykreowanie wizerunku w social media!

FILMY EVENTOWE / MAKING OFFY
Kameralna ekipa, która na żywo zbierze ciekawy materiał i w krótkim czasie przygotuje dla Ciebie intrygujący materiał filmowy, którym opowiesz w mediach społecznościowych co się dziej w Twojej firmie!

BILLBOARDY SPONSORSKIE
To trwający tylko 8sec. spot informujący o tym kto jest sponsorem danego programu w stacji telewizyjnej lub w internecie. W tak krótkim czasie musimy zaistnieć w pamięci widza. Umiemy to robić!

FILMY VIRALOWE
To jazda bez trzymanki!Tu możemy sobie pozwolić na to na co nie wypada, gdzie indziej. Bezkompromisowo i zdecydowanie zwrócimy uwagę na Twój produkt. Od takich filmów sami sobie wypracowaliśmy markę. Nikt nie zrobi tego lepiej!

TELEDYSKI
Stworzymy film, który wraz z utworem muzycznym
zwiększy jego siłę przekazu, zwiększy jego zasięg przynosząc Ci popularność.
Filmy na youtube,  instagram, facebook ? Robimy to !

Portfolio