Imprezy firmowe

 

Imprezy firmowe to nieodłączna część prowadzenia biznesu. Takie wydarzenia są doskonałą formą integracji wszystkich pracowników, ale również ciekawym dodatkiem do pełnienia codziennych obowiązków. Tego typu imprezy można organizować nie tylko z okazji rocznicy istnienia firmy, ale także wyróżnienia poszczególnych pracowników i dla uczczenia wszelkich innych wydarzeń. Aby tego typu uroczystości dyskutowane były przez długi czas, warto eventy firmowe organizować w odpowiednio przystosowanych do tego miejscach. Właśnie takim miejscem jest sala w Studio Panika.

Eventy firmowe Gdynia – dlaczego tu?

Imprezy firmowe można zorganizować w wielu różnych hotelach, restauracjach czy salach przystosowanych do organizowania przyjęć. Jednak często zdarza się, że o ile menu jest interesujące, o tyle wystrój pozostawia wiele do życzenia. Kiedy natomiast zarówno aranżacja wnętrza i proponowane dania są zadowalające, obiekt nie posiada dostatecznie dużo miejsca, by pomieścić wszystkie zaproszone osoby lub umieścić firmowe dekoracje i stanowiska.

Idealnym miejscem do zorganizowania takich wydarzeń jak eventy firmowe jest nasze Studio Panika. Na co dzień realizujemy duże projekty nagraniowe, a także filmowe. Dlatego też dysponujemy salą, którą w pełni od A do Z możemy przystosować na potrzeby Klienta. Ponadto nasze imprezy firmowe zorganizować można w malowniczej okolicy chętnie odwiedzanego Trójmiasta. To gwarancja prywatności, ale także otoczenia i miejsc, które mogą być ciekawą możliwością spędzenia czasu dla Gości także poza imprezą. Bliskość morza i wielu atrakcyjnych obiektów to dodatkowy atut zorganizowania imprezy firmowej w naszym studio.

Imprezy firmowe w Studio Panika – co oferujemy?

Dzięki możliwości perfekcyjnego dopasowania naszej sali do wymogów konkretnego Klienta, imprezy firmowe mogą być zorganizowane w całości tak, jak wymaga tego organizator. Umożliwiamy wstawienie zarówno cateringu, jak i różnych innych elementów typu scena czy profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie. Chętnie pomożemy także w zorganizowaniu specjalnych wydarzeń w trakcie imprezy. Koncert, gala czy pokaz, wszystko to zrealizujemy z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Imprezy firmowe organizowane w naszym Studio Panika to również możliwość wynajmu dodatkowych pomieszczeń. Pomożemy też zorganizować noclegi i zaoferujemy przestronny parking dla wszystkich Gości. Na co dzień współpracujemy również z różnymi usługodawcami, którzy wyróżniają się najwyższym poziomem oferowanych usług. Eventy firmowe w naszym studio to gwarancja zorganizowania imprezy dokładnie tak, jak Klient sobie to zaplanował. W tym przypadku nie są potrzebne żadne kompromisy, co cenią sobie nasi dotychczasowi Goście.

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie państwa pytania i porozmawiamy o planowanej imprezie. Dołożymy wszelkich starań, aby organizowane eventy firmowe odbyły się na najwyższym poziomie i zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Chętnie też podpowiemy, jak zaaranżować daną uroczystość i co zrobić, aby była ona naprawdę wyjątkowa i na trwałe zapisała się w pamięci zaproszonych Gości.