Filmy i spoty reklamowe

Filmy i spoty reklamowe w dobie rozwoju Internetu, zyskują na popularności i coraz częściej są sposobem na promowanie usług danego przedsiębiorstwa. Stworzenie profesjonalnego i przede wszystkim interesującego spotu reklamowego wymaga doświadczenia oraz odpowiednich kwalifikacji. W naszym studio Panika w Gdyni zajmiemy się produkcją filmu reklamowego, zgodnie z Twoją wizją i wskazówkami.

Filmy promocyjne

W naszym studio nagrasz przekonujące i zapadające w pamięć filmy promocyjne. Wszystkie filmy tego rodzaju nagrywamy i produkujemy zgodnie z wymaganiami klientów. W razie potrzeby służymy radą w procesie realizacji filmu – pomożemy Ci dobrać takie oświetlenie lub inne elementy, które jak najlepiej wyeksponują Twój produkt. Produkujemy filmy promocyjne nastawione na potrzeby potencjalnych odbiorców, dostosowane do reklamowanej rzeczy lub usługi. U nas nagrasz przykuwający uwagę film promocyjny dla dzieci, jak również spot dla poważnej instytucji państwowej, kancelarii prawnej czy prywatnej przychodni. Tworzymy filmy promocyjne, które nie tylko skutecznie zareklamują dany produkt czy usługę, ale również oddadzą charakter Twojej działalności. Filmy promocyjne realizujemy na hali filmowej jak i w plenerze.

Filmy reklamowe

Wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza umożliwiają nam tworzenie oryginalnych filmów reklamowych. W historii naszego studia nie powstały dwa takie same filmy reklamowe! Każdy film, który nagrywamy i produkujemy, jest ściśle dopasowany do charakteru Twojej firmy. Posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu w naszym studio powstają wysokojakościowe spoty reklamowe. Jeśli chcesz wznieść swój film na wyższy poziom, odwiedź nasze studio green screen, gdzie tworzymy wyjątkowe efekty specjalne. W naszej firmie rozumiemy, jakimi zasadami rządzi się Internet we współczesnym świecie. Pomagamy dostosować Twoje spoty reklamowe do jego wymogów i dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Warunki panujące w naszym studio umożliwiają skuteczną i komfortową pracę nad filmami reklamowymi oraz promocyjnymi. Choć naszym niezaprzeczalnym atutem jest duże, niezależne studio filmowe, to w plenerze robimy równie profesjonalne filmy reklamowe.

Jak wygląda produkcja spotu reklamowego?

Proces produkcji spotu reklamowego w naszym studio w Gdyni składa się z kilku etapów, których wykonanie pozwala osiągnąć zamierzony efekt. W pierwszej kolejności umawiamy się na spotkanie z Klientem, aby poznać jego oczekiwania i wizje dotyczącą filmu reklamowego, na podstawie której tworzymy scenariusz. Po zaprojektowaniu scenografii możemy rozpocząć kręcenie reklamy, podczas którego korzystamy z profesjonalnych kamer filmowych. W trakcie pracy nad spotem dbamy także o odpowiednie oświetlenie i dźwięk. Po zakończeniu etapu produkcyjnego przechodzimy do prac postprodukcyjnych, na które składa się montaż, dodanie dźwięku, napisów, ewentualnych efektów specjalnych oraz przygotowanie spotu do emisji w telewizji lub Internecie. Jeżeli zależy Ci na najlepszych warunkach nagraniowych oraz usługach profesjonalnych filmowców, zapraszamy do kontaktu.