Studio green screen

 

Studio green screen to wspaniała przestrzeń dla każdego twórcy, który pragnie zastosować w swoim filmie reklamowym lub innym materiale video efekty specjalne. Mamy nowoczesne programy komputerowe oraz profesjonalny sprzęt, dzięki którym możliwe jest stworzenie filmów o wyjątkowych walorach estetycznych. Obecność studia green screen daje pełną dowolność twórcom materiałów filmowych. U nas stworzysz efekty specjalne ściśle dopasowane do Twojej wizji pełnometrażowego filmu, teledysku czy filmu promocyjnego. Oferujemy usługi studia green screen w cenach dobrych na każdą kieszeń.

Jak działa green screen?

Technologia green screen polega na zastępowaniu zielonego tła wybraną grafiką. Na początkowym etapie osoba lub reklamowany produkt umieszczany jest na charakterystycznym, zielonym tle. Następnie przeprowadzane jest kluczowanie obrazu, które polega na wycięciu tła i zastąpieniu go wybranym przez klienta obrazem. Jakość efektów uzyskanych w studio green screen podnoszą profesjonalne reflektory i lampy. Członkowie naszego zespołu mogą Ci doradzić i pomóc w osiągnięciu jak najlepszych efektów specjalnych.

Zapraszamy do współpracy!

Kiedy warto wykorzystać green screen?

Istnieje wiele różnego rodzaju projektów, w których można wykorzystać green screen. Studio Panika z użyciem tego elementu realizuje zarówno sesje zdjęciowe, nagrania teledysków, filmy, jak i wiele innych ciekawych przedsięwzięć. Green screen to doskonały sposób na stworzenie efektownych animacji. Dzięki takim konstrukcjom możliwe jest dostosowanie różnych ciekawych, zdjęć i obrazów w tle.

Co w tym zakresie oferuje jeszcze nasze studio? Green screen umożliwia także wstawienie modeli, aktorów w różne sceny fantastyczne lub historyczne.

Oferowany przez nas greenscreen wyróżnia się najwyższą jakością wykonania. To gwarancja pełnego zadowolenia oraz stworzenia obrazów multimedialnych na światowym poziomie. Chętnie też odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy zorganizować całe nagranie.